תיקון אייפון 5 – מכשיר האייפון 5 שלכם נשבר או הפסיק לעבוד?

גם לכם התקלקל מכשיר האייפון 5 , מחפשים מעבדה מקצועית לתיקון אייפון 5, מהיום אין מה להיכנס ללחץ המעבדה המקצועית נמצאת כאן בשביל לתת לכם את השירות החלפת מסך אייפון 5 המקצועי והאמין בישראל.
התקשרו עכשיו למרכז השירות של המעבדה המקצועית וספרו לנציג הטכני על התקלה שצצה במכשיר האייפון 5 שלכם, אנו ננסה לאבחן את התקלה ולתת לכם את המחיר האטרקטיבי ביותר.
אנו מציעים שירות VIP עד בית הלקוח. (מומלץ לשאול את הנציג)

 

 

* אנו מציעים ללקוחותינו את המחירים אטרקטיביים מאוד.

* אחריות מורחבת בכל תיקון במעבדה המקצועית . 

* זמן התיקון במעבדה המקצועית : עד חצי שעה מרגע פתיחת קריאת השירות ב 90% מהתקלות . 

 

 

072-242-2229 חייגו עכשיו למרכז השירות

 

תיקון אייפון 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון אייפון 5

המעבדה המקצועית הוקמה במטרה לשרת לקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי, המעוניין בתיקונים מהירים עבור שלל מכשירי אייפון. המעבדה היא מרכז השירות הגדול בישראל לתיקון טלפונים חכמים. החברה מתמחה בתיקון מכשירי אייפון, גלקסי, בלקברי, נקסוס ועוד. לנציגי המעבדה המקצועית יש מעל 10 שנים של ניסיון בתחום הסלולר.

יחד עם זאת, הטכנאים המועסקים במעבדה אינם קופאים על השמרים ומקפידים על הסמכות גם על מוצרי הטלפון המתקדמים ביותר בעולם. כיום אנו מציעים שירותי תיקון אייפון במחירים נוחים ובמסגרת פריסת תשלומים אטרקטיבית. בנוסף, יש לנו שירות VIP בפריסה ארצית אשר באמצעותו ניתן להזמין טכנאי עד פתח הבית או המשרד. כל אחד מנציגנו ישמח לתאם מולכם בדיקה ראשונית ללא התחייבות ולעמוד לרשותכם לצורך התייעצות טלפונית.

מאפייני המכשיר

מכשירי אייפון 5 הם הדור השישי בסדרת האייפונים של חברת אפל. מכשירים אלו מציגים עיצוב מעודכן עם ציפוי אלומיניום בחלק האחורי, מסך בגודל 4 אינצ' ועובי של 7.6 מילימטר בלבד. גם המשקל המופחת של אייפון 5 נחשב חידוש משמעותי, בעיקר עבור מי שמשתמש בו לצורך ניהול עסקים או ביצוע משימות יומיות. מעבר לכך בחרה חברת אפל לשנות בעיצוב של המכשירים הללו את מיקום פתח האוזניות, ואת גודל שקע המטען. שינויים אלו עלולים ליצור תקלות בקרב משתמשים שאינם רגילים למכשירי אייפון 5 ולסגנון שלהם.

אנו מציעים לכל משתמשי אייפון להגיע אל המעבדה המקצועית על מנת ליהנות מהטבות עבור מצטרפים חדשים. יש לנו את היכולת לבצע תיקון אייפון 5 במהירות וביעילות. תנו לטכנאים שלנו לזהות את הבעיה, לפרוס בפניכם אפשרויות ביצוע ולהסביר על ההבדלים בין תיקונים שונים. תמיד עדיף לתקן את המכשירים במרכז השירות הגדול בישראל.

 

סוגי תיקון אייפון נוספים:

 

072-242-2229

תיקון לאייפון 5 ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.