תיקון אייפון פתח תקווה

המעבדה המקצועית מספקת שירותי תיקון אייפון בפתח תקווה עבור בעלי מכשירים פרטיים, נציגי ארגונים ציבוריים ומנהלי חברות הייטק. פתח תקווה היא עיר מרכזית בישראל ומרוכזת בה כמות גדולה מאוד של עסקים וחברות. אנו במעבדה המקצועית מבינים את הצרכים של תושבי פתח תקווה והסביבה ולכן פעילים במשך 6 ימים בשבוע. המעבדה המקצועית היא בין המעבדות היחידות בארץ אשר נותנות שירות דרג ג’ ודרג ד’ עבור בעלי אייפון. השירות מבטיח תיקונים ברמת הרכיב על הלקוח ונשען על שימוש בחלפים מקוריים בלבד. איתנו ניתן לתאם תיקון אייפון פתח תקווה באופן מהיר ויעיל. הטכנאים שלנו הם בעלי ידע, הכשרה וניסיון רב ואנו מציעים גם בדיקה בחינם. לקוח שאינו מעוניין לתקן את המכשיר דרך המעבדה המקצועית לא מחויב אפילו בשקל אחד.

דגשים לתיקון אייפון

שירותי תיקון אייפון פתח תקווה מיועדים עבור תקלות נפוצות ומיוחדות במכשירים המיוצרים על ידי חברת אפל. מדובר על מכשירי טלפון חכם בעלי מסך מגע, עם מצלמה משוכללת ונתוני מעבד מרשימים. רוב הלקוחות מנצלים את האייפון לצורך משחק, צריכת תוכן, עבודה ופנאי ומערכת ההפעלה שלו נוחה לתפעול. בעת תיקון אייפון יש לשים לב לסוג הגרסה ולנתוני הרשת, הקישוריות, הזיכרון והמעבד. כל דגם בסדרת אייפון דורש התייחסות שונה ולכן מעבדת תיקונים צריכה להקפיד על שימוש במיטב הטכנולוגיות הקיימות כיום.

מבצעים לתושבי פתח תקווה – המעבדה המקצועית לתיקון טלפונים חכמים בפתח תקווה

לא חייבים להוציא הון תועפות על תיקון אייפון באיזור המרכז. אנו במעבדה המקצועית מספקים מחירים ללא תחרות ומבצעים מיוחדים ללקוחות בפתח תקווה, אך מעניקים את היחס המקצועי והאדיב גם למי שגר במקומות אחרים בארץ. שירות VIP שלנו ניתן בפריסה ארצית ומגיעה אל כל משרד ובית בישראל.

כתובת המעבדה : פתח-תקווה – קריית אריה

רחוב: משה דיין 16 פתח תקווה קומה 5

שעות פעילות : ימים א’ – ה’ בין השעות 12:00 עד 19:00

לפרטים נוספים ופתיחת קריאת שירות חייגו: 072-242-2229

לדף צור קשר הכולל מפה – לחץ כאן

לתיקון אייפון עם איסוף ע״י שליחים בערים נוספות:

תל אביב

חולון

ראשון לציון

מודיעין

כפר סבא

רעננה

הוד השרון

רמת השרון

רמת גן

בני ברק

הרצליה

גבעתיים

בת-ים

כפר שמריהו

 
 
072-242-2229

מתיקון אייפון בפתח תקווה ? האייפון הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית בפתח תקווה לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229