מכשיר הגלקסי S4 שלכם נשבר או הפסיק לעבוד?

אין מה להיכנס ללחץ המעבדה המקצועית נמצאת כאן בשביל לתת לכם את השירות המקצועי בישראל.
התקשרו עכשיו למרכז השירות צרו קשר עם נציג טכני שישמח לתת לכם את השירות המקצועי ביותר שתוכלו לקבל בישראל .
 ספרו לנציג טכני אודות התקלה במכשירים אנו ננסה לאבחן את התקלה ולתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד . אם תרצו כמו כן אנו מציעים שירות VIP עד בית הלקוח. (מומלץ לשאול את הנציג)

* אנו מציעים ללקוחותינו את המחיר האטרקטיבי ביותר. 

* אחריות מורחבת בכל תיקון במעבדה המקצועית . 

* זמן התיקון במעבדה המקצועית : עד חצי שעה מרגע פתיחת קריאת השירות ב 90% מהתקלות . 

 

 

תיקון גלקסי S4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון גלקסי S4

המעבדה המקצועית תשמח לסייע לכם במהלך תיקון גלקסי S4. נציגי המעבדה מכירים היטב את דגמי הגלקסי השונים, מקפידים על עמידה בקריטריונים שמציבה היצרנית סמסונג ובקיאים בנתוני מערכת ההפעלה אנדרואיד. אנו פועלים כבר מעל 10 שנים מול לקוחות פרטיים ובעלי חברות וארגוני הייטק. יש לנו את הניסיון הדרוש על מנת לבצע תיקון גלקסי S4 במחירים משתלמים ללא תחרות.

 בנוסף, נציגי המעבדה המקצועית מציעים שירותי תמיכה טלפוניים 24 שעות ביממה. אנו זמינים עבורכם לכל שאלה ומבצעים את הבדיקה הראשונה בחינם. היכנסו אל הסניפים הפתוחים 6 ימים בשבוע או הזמינו שירות VIP של תיקון גלקסי S4 עד פתח הבית.

סיבות להצלחה של גלקסי S4

מכשירי גלקסי S4 מייצגים את הדור הרביעי בסדרת הטלפונים החכמים המיוצרים על ידי סמסונג. מכשיר זה הוצג לראשונה בחודש מרץ 2013, במטרה להוות תחרות עבור מכשירי הטלפון החכמים של אפל ויצרניות אחרות. השיפורים העיקריים במכשירי גלקסי S4 באים לידי ביטוי במצלמות, ברזולוציית המסך ובגודל.

המשקל של גלקסי S4 נמוך מקודמיו וכמו כן מוצגת בו לראשונה טכנולוגיית מעקב עין מתקדמת. סיבות אלו הפכו את מכשירי גלקסי S4 להצלחה פנומנאלית בארץ ובעולם. המכשירים נמכרים במחירים נוחים יחסית והמסך בגודל 4.99 אינצ' הפך אותם לפריט מבוקש בקרב מי שרגיל לשלוח דואר אלקטרוני, לצפות בסרטים, לצרוך תוכן באינטרנט ועוד.

המכשיר התקלקל? לא חייבים לקנות חדש

בזכות הידע המתקדם של המעבדה המקצועית יכולים בעלי גלקסי S4 לתקן מכשירים תקולים. היום כבר לא צריך לרוץ ולקנות מכשיר חדש עקב בעיות חומרה, תוכנה וכיוצ"ב. פשוט פונים אל המעבדה המקצועית ומבררים לגבי תיקון גלקסי באופן מהיר. התייעצו עמנו ונשמח לעמוד לרשותכם בהקדם האפשרי

 

לתיקוני גלקסי נוספים כנסו:

תיקון גלקסי 2

תיקון גלקסי 3

תיקון גלקסי 5

תיקון גלקסי נוט

תיקון גלקסי נוט 2

תיקון גלקסי נוט 3

תיקון נקסוס גלקסי

072-242-2229

מחפש ביטוח לאייפון ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229

הזמן תיקון עכשיו

מחירון תקלות נפוצות

החלפת תצוגה החל - מ
550 ₪
החלפת שקע טעינה
185 ₪
החלפת סוללה
180 ₪
החלפת שמע אפרקסת
185 ₪
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.