תיקון גלקסי נוט 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון גלקסי נוט 3

המעבדה המקצועית עומדת לרשות בעלי מכשירי טלפון חכמים מהסוג של גלקסי נוט 3. נציגי המעבדה לא קופאים על השמרים לפני, במהלך ואחרי תיקון גלקסי נוט 3. בשלב הראשון אנו מזהים עבור הלקוח את התקלה ומספקים הצעת מחיר משתלמת. בשלב השני אנו מחכים לאישור ומבצעים פעולות תיקון רק בכפוף להנחיות ברורות. אצלנו תקבלו שירות בדיקה בחינם וללא התחייבות – אם לא תתקנו, לא תשלמו. מעבר לכך, בתום הטיפול והתיקון במכשירי הטלפון תוכלו ליהנות מתקופת אחריות מורחבת של 90 יום.

המעבדה המקצועית מרכזת תחת קורת גג אחת את כל היתרונות של תיקון גלקסי. הטכנאים המיומנים, הניסיון ובעיקר הכלים העומדים לרשותנו מבטיחים שירות ברמה שלא הכרתם. בואו ליהנות מתמיכה טלפונית זמינה 24 שעות ביממה ומשירות VIP של איסוף מכשירים מבית הלקוח או העסק. היכנסו אלינו בהקדם ואל תשאירו את המכשיר שלכם ללא טיפול.

מה כולל תיקון גלקסי נוט 3?

מכשיר גלקסי נוט 3 הוא טלפון חכם בעל מסך מגע של חברת סמסונג. הוא משלב יכולות מגוונות של טלפון סלולרי עם מחשב כף יד, מסוגל להתחבר לאינטרנט ובעל זיכרון גדול במיוחד. הוא פועל על מעבד מרובע ליבה ומגיע עם מצלמה בעלת חיישן של 13 מגה פיקסל. בין היתר, שירותי התיקון כוללים החלפה של רכיבים בודדים, תכנות מערכת הפעלה וטיפול בבעיות חומרה.

אנו במעבדה המקצועית גאים ללוות את בעלי מכשירי גלקסי נוט 3. יש לנו את כל האמצעים לבצע תיקון מהיר במכשירים אלו ללא נטילת סיכונים. היכנסו אל סניף המעבדה המקצועית או צרו קשר עם המוקד הטלפוני. בואו לקבל הצעת מחיר תיקון גלקסי נוט 3 ולגלות עולם חדש של אפשרויות.

 

לתיקוני גלקסי נוספים כנסו:

תיקון גלקסי 2

תיקון גלקסי 3

תיקון גלקסי S4

תיקון גלקסי 5

תיקון גלקסי נוט

תיקון גלקסי נוט 2

תיקון נקסוס גלקסי

072-242-2229

מחפש ביטוח לאייפון ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.