תיקון נקסוס 4

המעבדה המקצועית היא מרכז השירות הגדול בישראל לתיקון טלפונים חכמים. בין היתר עוסקים טכנאי המעבדה בשירות תיקון נקסוס 4, ומציעים אחריות מורחבת על שלל טיפולים והחלפות. רק באמצעות המעבדה המקצועית ניתן ליהנות מכל היתרונות של שירות VIP: איסוף והחזרת מכשירי טלפון מבית הלקוח או העסק, טיפול מהיר בכל סוגי התקלות ומחיר משתלם. בעלי נקסוס 4 ומכשירים חכמים אחרים מוזמנים ליצור קשר עם נציגי המעבדה על מנת לשמוע פרטים נוספים. המעבדה המקצועית עובדת עם מספר רב של חברות הייטק וארגונים גדולים במשק, תוך התמקדות בשיטות טכנולוגיות מתקדמות עבור תיקון נקסוס 4.

תכונות בולטות בנקסוס 4

נקסוס 4 הוא טלפון חכם הרביעי בסדרת מכשירי נקסוס של חברת גוגל. הטלפון מופעל על ידי מערכת הפעלה אנדרואיד, המיועדת למכשירים ניידים ומבוססת על ליבת לינוקס. הוא מציע מסך מגע מתקדם, מעבד חזק ביחס למכשירים אחרים באותו טווח מחירים ונפח אחסון של 8 או 16 GB. גודל המכשיר והמשקל הנמוך שעומד על 139.5 גרם הופכים את הנקסוס 4 למכשיר אידיאלי ללקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי. התקלות הנפוצות במכשיר לא קשורות אל מערכת ההפעלה אלא לרכיבים אחרים. הוא הוכרז לראשונה בחודש אוקטובר 2012 ובחודש נובמבר של אותה שנה יצא לשוק.

המעבדה המקצועית מבטיחה מחירים ללא תחרות על תיקון נקסוס 4. בעלי המכשיר יכולים ליהנות בזכות הטכנאים המנוסים של המעבדה משירות אישי, יחס אדיב ובעיקר מקצועיות לא מתפשרת. צרו קשר עם אחד מנציגי המעבדה לבדיקה בחינם של המכשיר. אנו פעילים 6 ימים בשבוע ומספקים אחריות של 90 יום לכל חלק שהוחלף. אם יש לכם נקסוס 4 ואתם רוצים לנצל את תכונותיו, חייגו בהקדם למעבדה המקצועית.

072-242-2229

מחפש ביטוח לאייפון ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.