תיקון גלקסי S2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון גלקסי 2

המעבדה המקצועית מבצעת מדי יום תיקונים למאות סוגים שונים של מכשירי טלפון חכמים. על אף השימוש בטכנולוגיות מתקדמות ומשוכללות כדי לענות על צרכי הלקוחות, במעבדה המקצועית מכירים גם בדרישות של בעלי מכשירי טלפון ישנים יותר כמו גלקסי 2. אצלנו במעבדה מתייחסים אל תיקון גלקסי 2 ברצינות הראויה ומקפידים על שימוש בחלפים מקוריים בלבד.

אנו מציעים תיקון ברמת הרכיב הבודד עבור מכשירי גלקסי, במטרה למנוע מהלקוח את הצורך בהשקעה לא רצויה על טלפון חדש. דרכנו ניתן לקבל אחריות של 90 יום לכל חלק שהוחלף בגלקסי, ליהנות מניסיון של טיפול ביותר מ-200,000 מכשירים ולקבוע פגישת ייעוץ ללא התחייבות. בעלי גלקסי 2 מוזמנים לברר לגבי שירות VIP  של איסוף והחזרת מכשירים מבית הלקוח או העסק. אנו מבצעים תיקון ללא פשרות עבור גלקסי 2 ולכן מובילים בגאווה את תחום המעבדות בארץ.

היכולות של גלקסי 2

גלקסי 2 הוא טלפון חכם בעל מסך מגע של חברת סמסונג. לצד נתוני החומרה המרשימים שלו, מכשיר הטלפון הזה פועל על גבי מערכת הפעלה אנדרואיד של חברת גוגל. הוא משלב יכולות של טלפון סלולרי דור שלישי ומחשב כף יד, הוצג לראשונה בתחילת שנת 2011 והצליח להשתלט על חלק ניכר מהשוק שהיה שייך רק לחברת אפל. גלקסי 2 נחשב עד היום למכשיר טלפון חכם מוצלח מאוד עם מינימום של תקלות נפוצות. ברוב המקרים, תיקון גלקסי דורש החלפה של מסך סדוק או שבור, שיפורים ברמת המעבדה והתוכנה או טיפול במצלמה, בקישוריות ובסוללה.

בעלי גלקסי 2 יכולים להמשיך וליהנות מהמכשיר שלהם בזכות השירות הייחודי של המעבדה המקצועית. בואו לקבל דרכנו הצעת מחיר על תיקון גלקסי 2 ולא תתאכזבו.

 

לתיקוני גלקסי נוספים כנסו:

תיקון גלקסי 3

תיקון גלקסי S4

תיקון גלקסי 5

תיקון גלקסי נוט

תיקון גלקסי נוט 2

תיקון גלקסי נוט 3

תיקון נקסוס גלקסי

072-242-2229

מחפש ביטוח לאייפון ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.