תיקון גלקסי נוט

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון גלקסי נוט

המעבדה המקצועית מבצעת שירותי תיקון גלקסי נוט. נציגי המעבדה מוסמכים לבצע תיקונים ברמת הרכיב על הלוח ומתמחים בדרג ג' ובדרג ד'. אצלנו במעבדה מאמינים באמינות ופורשים בפני הלקוח את כל אפשרויות התיקון. אנו מבצעים את הבדיקה בחינם ועושים הכל על מנת לסיים את התיקון במהירות וביעילות. יש לנו את הרקע הדרוש להתמודדות עם בעיות נפוצות במכשירים מתקדמים כמו גלקסי נוט.

רק במעבדה עם מעל 10 שנות ניסיון תוכלו להבטיח אחריות מורחבת. אנו מספקים שירות VIP עד בית הלקוח בפריסה ארצית, עובדים מול חברות הייטק וארגונים גדולים במשק וגאים להוביל את הדור הבא של שירותי מעבדה. יש לנו ארגז כלים אידיאלי עבור תיקון גלקסי נוט ואתם יכולים להיות הלקוחות הבאים שלנו.

טאבלט וטלפון חכם נפגשים בתוך מכשיר אחד

גלקסי נוט הוא טלפון חכם וטאבלט המציע חידושים אטרקטיביים עבור חובבי טכנולוגיה. הוא מיוצר על ידי חברת סמסונג ומבוסס על מערכת ההפעלה אנדרואיד מבית גוגל. הוא הוצג לראשונה בחודש ספטמבר 2011 והגיע לשווקים הגדולים של מזרח אסיה, אירופה והודו תוך זמן קצר. גלקסי נוט משלב בין כל היתרונות של מכשיר טלפון חכם ומחשב לוח. הוא בעל רזולוציית מסך מרשימה, עומק צבע של 16 מיליון צבעים ומצלמה עיקרית של 8 מגה פיקסל עם פלאש בתאורת LED. המכשיר נהנה גם מרמת קרינה נמוכה ועוביו עומד על קצת יותר מ-9.5 מ"מ בלבד.

החשש העיקרי לגבי שילוב טאבלט וטלפון חכם במכשיר אחד הוא תקלות בלתי צפויות. עם זאת, בעלי גלקסי נוט בישראל יכולים ליהנות היום מהגיבוי של המעבדה המקצועית. אנו מזמינים אתכם להיכנס אל הסניפים שלנו ולקבל הצעת מחיר משתלמת על תיקון גלקסי נוט.

 

לתיקוני גלקסי נוספים כנסו:

תיקון גלקסי 2

תיקון גלקסי 3

תיקון גלקסי S4

תיקון גלקסי 5

תיקון גלקסי נוט 2

תיקון גלקסי נוט 3

תיקון נקסוס גלקסי

072-242-2229

מחפש ביטוח לאייפון ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.