תיקון גלקסי נוט 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון גלקסי נוט 2

המעבדה המקצועית היא מרכז השירות הגדול בישראל עבור תיקון גלקסי נוט 2. טכנאי המעבדה מתמחים בתיקון מכשירים מדגמים שונים ומקפידים על התנהלות אמינה ומקצועית מול הלקוחות. אנחנו מציעים אחריות מורחבת על כל סוגי התיקונים, לרבות תיקונים ברמת הרכיב על הלוח. איתנו תיהנו משירות VIP בפריסה ארצית וללא עיכובים. אנו עומדים לרשותכם עם מוקד תמיכה טכנית זמין במשך 24 שעות ביממה, מספקים שליחים עד פתח הבית או העסק ומבצעים בדיקה ראשונית בחינם. אם לא תרצו לתקן את המכשיר אצלנו לא תחויבו אפילו בשקל.

המעבדה המקצועית מבצעת שירותי תיקון גלקסי עבור לקוחות פרטיים, חברות ציבוריות וארגונים גדולים במשק הישראלי. כל הלקוחות הללו יודעים שיש להם על מי לסמוך במהלך תיקון גלקסי נוט 2. אנו עושים שימוש במיטב הטכנולוגיות הקיימות על מנת להחזיר את המכשיר שלכם לתקינות מלאה במהירות שיא.

מי צריך שירותי תיקון גלקסי נוט 2?

בעלי גלקסי נוט 2 יכולים לבצע פעולות רבות באמצעות המכשיר. גלקסי נוט 2 משלב יכולות של טלפון סלולרי עם מחשב כף יד. זהו מכשיר מוצלח, פופולארי ומתקדם עם תכונות ייחודיות. אין בעיות נפוצות המזוהות עם המכשיר הזה, אולם לעיתים מתעוררות תקלות הקשורות אל החיישנים, הכניסות, הקישוריות או חיבורי הרשת. מעבר לכך, מי שסובל ממכשירים עם מערכת הפעלה תקולה או סוללה שאוזלת במהירות צריך גם הוא להתעניין לגבי שירות תיקונים מקיף.

רק אנחנו נדע לספק לכם תשובות לכל השאלות לגבי מכשירי גלקסי נוט 2. אל תבזבזו כסף על מכשיר חדש ובואו להחזיר לטלפון את החיוניות שלו: חייגו עוד היום אל נציגי המעבדה המקצועית וגלו איך נראה הדור הבא של שירותי תיקונים!

 

לתיקוני גלקסי נוספים כנסו:

תיקון גלקסי 2

תיקון גלקסי 3

תיקון גלקסי S4

תיקון גלקסי 5

תיקון גלקסי נוט

תיקון גלקסי נוט 3

תיקון נקסוס גלקסי

072-242-2229

מחפש ביטוח לאייפון ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.