תיקון גלקסי

המעבדה המקצועית מספקת שירות לבעלי מכשירי גלקסי. לנציגי המעבדה ניסיון משמעותי בתיקון מכשירי טלפון חכמים, טיפול בבעיות נפוצות והחלפת רכיבים. המעבדה המקצועית היא בין המקומות היחידים בארץ בהם ניתן לתאם שירות דרג ג' ושירות דרג ד'. מבחינת הלקוח, המשמעות היא אפשרות לתיקונים ברמת הרכיב על הלוח. נציגי המעבדה המקצועית מכירים היטב את המאפיינים של חברת סמסונג המייצרת את מכשירי גלקסי, כמו גם את הדרישות של חברת גוגל האחראית על מערכת ההפעלה אנדרואיד. מכשירי גלקסי נפוצים מאוד בישראל וניתן למצוא אותם בקרב לקוחות פרטיים, חברות הייטק וארגונים גדולים במשק. הדרך הטובה ביותר לטפל ולתקן את המכשירים הללו היא לפנות אל המעבדה המקצועית וליהנות משירותיה.

תקלות נפוצות במכשירים מסדרת גלקסי

תיקון גלקסי נועד לטיפול בבעיות נפוצות. סדרת המכשירים מבית סמסונג מציעה מסך מגע משוכלל ומתקדם. היתרון הוא יכולת תפעול נוחה ומהירה, אולם החיסרון הוא רגישות גבוהה לנפילות ומכות. התקלה הנפוצה ביותר הדורשת תיקון גלקסי היא במסך ובכפתורי ההפעלה. בנוסף, לעיתים מתעוררת תקלות הקשורות אל המצלמה המשוכללת או המיקרופון של המכשיר. במעבדת תיקונים צריכים בשלב הראשון לזהות את מקור הבעיה, להמליץ ללקוח על התיקון המתאים ולספק הצעת מחיר הוגנת. רק בשלב השני מוכנס המכשיר אל תוך המעבדה על מנת לעבור תיקון מקיף ויעיל.

באמצעות שירותי המעבדה המקצועית תוכלו ליהנות ממחיר מצוין עבור תיקון גלקסי. אנו מספקים שירות עבור כל המכשירים בסדרה, לרבות טלפונים חכמים חדשים עם מערכות הפעלה מתקדמות. המעבדה המקצועית פתוחה עבורכם 6 ימים בשבוע ומזמינה אתכם לתאם פגישת ייעוץ לא מחייבת. צרו קשר עם נציגי החברה ובררו לגבי אחריות מורחבת, שירות VIP עד בית הלקוח או העסק והטבות נוספות.

תיקון סמסונג גלקסי

המעבדה המקצועית היא מרכז השירות הגדול בישראל לתיקון, טיפול והחלפת רכיבים בטלפונים חכמים. בעלי אייפון או סמסונג גלקסי בישראל יכולים לפנות אל אחד מנציגי המעבדה במשך 24 שעות ביממה, על מנת לקבל הצעת מחיר ראשונית או לתאם בדיקה בחינם. לאורך השנים צברו נציגי המעבדה המקצועית ניסיון אדיר בשירות תיקון סמסונג גלקסי. המעבדה עושה שימוש במיטב הטכנולוגיות הקיימות כיום, פועלת בהתאם לתקנים המחמירים ביותר ומציעה תיקון ברמת הרכיב הבודד עבור כל דגמי גלקסי ללא יוצא מן הכלל.

בעזרת השירות הייחודי של המעבדה המקצועית ניתן לבצע את כל הטיפולים של המכשיר במקום אחד בלבד. אין צורך להתרוצץ בין מעבדות או מרכזי שירות, היות ואנו מציעים לכם מסלול VIP עם יתרונות אופטימאליים: איסוף והחזרה של המכשיר מבית הלקוח ללא תוספת תשלום.

 

טיפול בכל תקלות גלקסי

המכשירים הניידים המיוצרים על ידי סמסונג ומריצים את מערכת ההפעלה אנדרואיד הצליחו לצבור עדת מעריצים גדולה. המכשירים הבולטים בסדרה הם סמסונג גלקסי S והדורות שבאו אחריו, אולם אי אפשר להתעלם גם מהביקוש עבור תיקון סמסונג גלקסי בים, טאב, מיני ונוט. התקלות הנפוצות במכשירי סמסונג גלקסי הן במסך המגע או במעבד. עם זאת, היות ומדובר על מערכת אנדרואיד פתוחה ומבוססת לינוקס, נאלצים לא מעט משתמשים להתמודד גם עם וירוסים המגיעים דרך חנות האפליקציות של גוגל. על כל פנים, מכשירי סמסונג גלקסי נחשבים אמינים ונוחים לתפעול ולכן כדאי לשמור עליהם בעזרת שירות תיקונים אמינים.

אנחנו במעבדה המקצועית עומדים לרשות כל לקוח המעוניין לקבל מידע על תיקון סמסונג גלקסי. אצלנו לא משלמים אם לא מתקנים ויש מבצעים ללקוחות חדשים. חייגו עכשיו אל המעבדה ותגלו עולם חדש של אפשרויות.

072-242-2229

מחפש ביטוח לאייפון ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.