מכשיר הגלקסי S3 שלכם נשבר או הפסיק לעבוד?

אין מה להיכנס ללחץ המעבדה המקצועית נמצאת כאן בשביל לתת לכם את השירות המקצועי בישראל.
התקשרו עכשיו למרכז השירות ספרו לנציג טכני אודות התקלה במכשירים אנו ננסה לאבחן את התקלה ולתת לכם הצעת מחיר אטרקטיבית במיוחד . אם תרצו כמו כן אנו מציעים שירות VIP עד בית הלקוח. (מומלץ לשאול את הנציג)

 

* אנו מציעים ללקוחותינו את המחיר האטרקטיבי. 

* אחריות מורחבת בכל תיקון במעבדה המקצועית . 

* זמן התיקון במעבדה המקצועית : עד חצי שעה מרגע פתיחת קריאת השירות ב 90% מהתקלות . 

 

 

072-242-2229 חייגו עכשיו למרכז השירות

 

 

תיקון גלקסי S3

 

 

 

 

 

תיקון גלקסי 3

המעבדה המקצועית מציעה מחירים נוחים מאוד עבור שירותי תיקון גלקסי 3. בשנים האחרונות צברו הטכנאים של המעבדה המקצועית ניסיון משמעותי וברור בתיקון גלקסי, לרבות מכשירים מתקדמים מהסדרות החדשות. המעבדה המקצועית אינה קופאת על השמרים ומקפידה על שימוש בטכנולוגיות חדשות. כל אחד מנציגי המעבדה מודע היטב לרגישות של מכשירי גלקסי 3 ולכן פועל על פי הוראות ברורות. אנו במעבדה המקצועית לא מתפשרים על השירות עבור הלקוח ומתמחים בין היתר במכשירי טלפון חכמים מבית סמסונג וגוגל.

מה מציע גלקסי 3 למשתמשים?

גלקסי 3 הוא טלפון חכם בעל מסך מגע המריץ את מערכת ההפעלה אנדרואיד. הוא קל מאוד לתפעול וכולל תוכנה עשירה, חומרה מתקדמת ועיצוב שונה. הוא משלב יכולות של טלפון סלולארי ומחשב כף יד והוא מסוגל להתחבר לאינטרנט לטובת צריכת תוכן, צפייה בסרטים, האזנה למוזיקה ועוד. בנוסף, המכשיר מציע עוזרת אישית ויכולות מעקב אחר תנועות העיניים של המשתמש. ניתן לטעון אותו בצורה אלחוטית והוא מגיע במספר גרסאות של מעבדים וזכרונות נפיצים. התקלות הנפוצות במכשיר נובעות מעוביו ומגודל המסך. רוב התקלות קשורות אל פגיעה פיזית בחיישנים, בכניסות או בסוללה, אולם לעיתים יש צורך גם בתיקוני חומרה. המכשיר הוא בעל מסך מגע מולטי טאצ' של זכוכית מוקשחת ונחשב עמיד יותר מטלפונים אחרים, אך הטיפול בו דורש מיומנות ומקצועיות ברמה גבוהה מאוד.

רק במעבדה המקצועית תמצאו את הכלים המתאימים עבור תיקון גלקסי. דרכנו ניתן לרכוש אחריות מורחבת עבור מכשירי טלפון חכמים וליהנות משירות VIP של איסוף והחזרה עד בית הלקוח. נציגי המעבדה ישמחו לספר לכם על התקלות הנפוצות של המכשיר, לתאם מולכם פגישת היכרות לא מחייבת ולשתף אתכם במבצעים ללקוחות חדשים.

072-242-2229

מחפש ביטוח לאייפון ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.