תיקון אייפון 4S

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון אייפון 4S

המעבדה המקצועית מציעה שירות ייחודי עבור בעלי מכשירי אייפון. בין היתר עוסקים טכנאי המעבדה במציאת פתרונות מקוריים, ניקוי מעגלים והחלפת רכיבים. המעבדה עוסקת בתחום התיקונים כבר שנים רבות ומציבה סטנדרטים חדשים בכל הנוגע אל מקצועיות, מהירות וזמינות. ניתן להתייעץ עם נציגי המעבדה לגבי תיקון אייפון בכל שלב וללא התחייבות.

המעבדה המקצועית מאפשרת הזמנת שירות VIP עד בית הלקוח או העסק. המעבדה עובדת עם מספר רב של חברות הייטק וארגונים גדולים במשק, מציעה ללקוחות בדיקה ראשונית בחינם ועומדת לרשות כל מי שרוצה לשמוע פרטים נוספים על התיקון עוד לפני הכנסת המכשיר לטיפול.

מכשירי אייפון 4S ותקלות נפוצות

מכשירי אייפון 4S מייצגים את הדור החמישי של סדרת האייפונים מבית אפל. זהו טלפון חכם בעל מסך מגע משוכלל, השומר על עיצוב זהה לדור הקודם אך מכיל שורה ארוכה של שיפורי חומרה ועדכוני תוכנה. בין היתר מתגאה המכשיר במערכת זיהוי הדיבור SIRI, מצלמה משופרת באיכות של 8 מגה פיקסל, יכולת צילום ברזולוציה חדה ומעבד כפול ליבה. המכשיר הוכרז לראשונה באירוע מיוחד שכינסה חברת אפל בתאריך 4 באוקטובר 2011 ושבר שיאי הזמנות. התקלות הנפוצות של המכשיר הן מסך מצהיב, סוללה חלשה וקריסות ספונטניות של מערכת העזרה הוירטואלית.

המעבדה המקצועית מציעה מחירים ללא תחרות על תיקון אייפון 4S. הטכנאים של המעבדה הם בעלי ידע, הכשרה וניסיון ואנו בין המעבדות היחידות בארץ המציעות שירות דרג ג' ושירות דרג ד': תיקונים ברמת הרכיב על הלוח. אנו מציעים מבצעים מיוחדים ללקוחות חדשים ומסוגלים לספק שירות ברמה שלא הכרתם. פנו אל אחד מנציגנו על מנת לתאם ביקור במעבדה המקצועית וקבלת הצעת מחיר על תיקון אייפון 4S.

 

 

 

מבצע תיקון אייפון 4S

סוגי תיקון אייפון נוספים:

תיקון אייפון 3GS

תיקון אייפון 4

תיקון אייפון 5

תיקון אייפון 5C

072-242-2229

מחפש ביטוח לאייפון ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.