תיקון אייפון 4 - מכשיר האייפון 4 שלכם נשבר או הפסיק לעבוד?

יש לכם תקלה במכשיר האייפון 4 שלכם – זקוקים לתיקון אייפון 4, תרימו טלפון למרכז השירות של המעבדה המקצועית בישראל, ותוכלו להנות משירות מקצועי מהיר ואמין, 
מהיום אין צורך להיכנס ללחץ טלפון אחד ואתם מסודרים, תיקון לאייפון 4 שלכם במחירים ללא תחרות.  אם תרצו כמו כן אנו מציעים שירות VIP עד בית הלקוח. (מומלץ לשאול את הנציג)

 

מבצע החודש : 

תיקון אייפון 4 - תצוגה שבורה -החל מ 150 ש"ח
 

תיקון אייפון 4 - גב אחורי שבור -החל מ 55 ש"ח

תיקון אייפון 4 - לא מטעין/החלפת שקע טעינה  -החל מ 99 ש"ח

תיקון אייפון 4 - החלפת סוללה  -החל מ 99 ש"ח

תיקון אייפון 4 - לא שומעים אותי/החלפת צלצלן  -החל מ 99 ש"ח


 

* אנו מציעים ללקוחותינו את המחיר הזול בישראל. 

* אחריות מורחבת בכל תיקון במעבדה המקצועית . 

* זמן התיקון במעבדה המקצועית : עד חצי שעה מרגע פתיחת קריאת השירות ב 90% מהתקלות . 

 

 

072-242-2229 חייגו עכשיו למרכז השירות

 

תיקון אייפון 4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון אייפון 4

המעבדה המקצועית גאה לעמוד בשורה אחת עם הטכנאים המובילים בעולם ולהציע שירותי תיקון אייפון. נציגי המעבדה שמחים לעמוד לרשות הלקוחות בכל שאלה, הערה או הארה. אנו במעבדה מבינים היטב את הצורך באייפון 4 ולכן מפעילים שירותי VIP בפריסה ארצית.

מי שרוצה ליהנות מהשירות שלנו יכול ליצור קשר טלפוני עם אחד הנציגים במשך 24 שעות ביממה, לתאם ביקור טכנאי ולהמתין זמן קצר לתיקון אידיאלי. המעבדה המקצועית מחויבת לסטנדרטים גבוהים מאוד של חברת אפל ומקפידה עליהם גם בתיקונים פשוטים. מעבר לכך, באמצעות השירות הייחודי של המעבדה המקצועית תוכלו לחסוך בהוצאות על תיקון אייפון 4 וליהנות ממכשיר תקין לאורך זמן.

 

תיקון אייפון 4 מבצע

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

כל מה שצריך לדעת על אייפון 4

אייפון 4 הוא אחד ממכשירי הטלפון המפורסמים ביותר בעולם. חברת אפל הצליחה לשנות לחלוטין את האופן בו אנו משתמשים במכשירי טלפון סלולריים, אולם הוסיפה חידושים בדור הרביעי ולמעשה ערבבה מחדש את הקלפים.

אייפון 4 הוא טלפון חכם בעל מסך מגע משופר. הוא הוכרז כבר בתאריך 7 ביוני 2010 והספיק מאז להגיע כמעט אל כל המדינות המשווקות. ההבדל העיקרי בין אייפון 4 לבין קודמיו הוא עיצוב חדש, המשלב מסגרת נירוסטה. מסגרת זו משמשת כאנטנה חיצונית לקליטה טובה יותר וצורתה מרובעת, בניגוד לצורה המעוגלת של אייפון 3 ודגמים ישנים יותר. עם זאת, אייפון 4 עלול לסבול מתקלות הקשורות אל מערכת ההפעלה, רכיבי הקלט והתוכנה.

איך מטפלים באייפון 4?

אנו מציעים לכם לחסוך מראש את עוגמת הנפש וליצור קשר בהקדם עם נציגי המעבדה המקצועית לגבי תיקון אייפון 4. בואו לקבל מאיתנו מבצעים והנחות ללקוחות חדשים, לבצע בדיקה בחינם ובעיקר להתייעץ עם טכנאים מוסמכים ברמה גבוהה.

 

סוגי תיקון אייפון נוספים:

תיקון אייפון 3GS

תיקון אייפון 4S

תיקון אייפון 5

תיקון אייפון 5C

072-242-2229

תיקון אייפון 4 ? מכשיר האייפון 4 שלך הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229

הזמן תיקון עכשיו

מחירון תקלות נפוצות

תצוגה שחור/לבן
150 ₪
שקע טעינה
99 ₪
צלצלן
99 ₪
שמע אפרכסת
99 ₪
פלאט כפתור בית
80 ₪
מצלמה קידמית
120 ₪
מצלמה אחורית
150 ₪
גב אחורי
55 ₪
סוללה
120 ₪
פלאט ווליום רטט אוזניות
120 ₪
מנוע רטט
80 ₪
כפתורים חיצוניים
90 ₪
אנטנת WIFI
150 ₪
פלאט הדלקה חיישן
120 ₪
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.