תיקון אייפון 3GS

תיקון אייפון 3GS

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון אייפון 3GS 

המעבדה המקצועית שומרת על מעמדה בתור גורם מוביל בתחום התיקונים והשירותים עבור מכשירי טלפון ניידים. נציגי המעבדה מכירים היטב את המכשירים החדשים והותיקים ועומדים לרשות הלקוח בכל בעיה. המעבדה מציעה מחירים נוחים עבור תיקון אייפון 3GS  ומאפשרת ביצוע בחינם של בדיקה ראשונית. בנוסף, נציגי המעבדה זמינים 24 שעות ביממה עבור לקוחות המעוניינים לתאם שירות VIP. במסגרת השירות הזה מגיע נציג עד בית הלקוח או העסק, אוסף את מכשיר האייפון ומחזיר אותו מתוקן.

המעבדה המקצועית עובדת מול חברות הייטק גדולות, ארגונים ציבוריים וגם לקוחות המעוניינים לנצל את הפוטנציאל של מכשירי האייפון הנמצאים ברשותם. אנו ממליצים לכם להשוות בין הצעות מחיר על תיקון אייפון 3GS  וליצור קשר עם נציגי המעבדה המקצועית לקבלת השירות האידיאלי.

 

תיקון אייפון 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

מה כולל אייפון 3GS ?

מכשיר אייפון 3GS  הוא טלפון חכם עם מסך מגע המשתייך אל הדור השלישי בסדרת האייפונים של חברת אפל. המכשיר תומך במערכת הפעלה IOS מגרסה 3 ומעלה, בעוד האות S מסמלת את המהירות המשופרת של המכשיר לעומת קודמיו.

בין השינויים העיקריים שבוצעו במכשירי אייפון 3GS  ניתן למנות את המצלמה, עוצמת הסוללה, המצפן והרמקול הפנימי. על אף שהוצג בתאריך 8 ביוני 2009, אייפון 3GS  נשאר נפוץ יחסית בישראל. הבעיות העיקריות שלו קשורות אל המעבד המיוצר על ידי חברת סמסונג, קריסות ברכיבי הזיכרון ושליטה קולית מוגבלת.

מי יודע לתקן אייפון 3GS ?

לא כל טכנאי יודע כיצד לבצע תיקון אייפון 3GS . הסיבה לכך היא כמות קטנה יחסית של מכשירים מן הסוג הזה בארץ, כמו גם קריטריונים מחמירים של חברת אפל. אנו במעבדה המקצועית מחזיקים בניסיון ובידע הדרושים על מנת לתקן את המכשירים הללו במהירות, ביעילות ובבטיחות.

 

סוגי תיקון אייפון נוספים:

תיקון אייפון 4

תיקון אייפון 4S

תיקון אייפון 5

תיקון אייפון 5C

072-242-2229

מחפש ביטוח לאייפון ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229

הזמן תיקון עכשיו

מחירון תקלות נפוצות

תצוגה חיצונית
150 ₪
תצוגה פנימית LCD
250 ₪
פלאט כפתור בית
100 ₪
שקע טעינה
150 ₪
פלאט הדלקה/ווליום
150 ₪
סוללה
150 ₪
גב אחורי קומפלט
250 ₪
חיישן קרבה
150 ₪
שמע אפרכסת
150 ₪
אנטנת WIFI
150 ₪
מצלמה אחורית
245 ₪
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.