תיקון אייפון ברעננה

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון אייפון רעננה

מרכז שירות עבור תיקון אייפון רעננה חייב לעבוד בצורה הוגנת מול קהלי יעד שונים. מלבד בעלי אייפון פרטיים בעיר רעננה, באיזור המרכז, בשפלה ובשרון, יש גם לא מעט ארגונים וחברות הייטק אשר משתמשים במכשירי אייפון לצרכי עבודה. עבור מוסדות מן הסוג הזה אין מקום לפשרות או עיכובים מיותרים. הדבר החשוב מבחינתם הוא טיפול מהיר ויעיל בכל התקלות השכיחות במכשירים המיוצרים על ידי חברת אפל.

אנחנו במעבדה המקצועית גאים לקחת על עצמנו את האחריות ומציעים תיקון אייפון בתנאים ללא תחרות. יש לנו מסלול של שירות VIP הכולל איסוף והחזרה עד בית הלקוח או המשרד, מוקד הזמין 24 שעות וסניף המאויש במלואו 6 ימים בשבוע. הטכנאים המוסמכים שלנו בעלי ידע רב וניסיון משמעותי עבור שירות בדרג ג' ודרג ד': תיקונים ברמת הרכיב על הלוח. רק מעבדות בודדות בישראל מסוגלות להתמודד עם הדרישות הללו ולכן כדאי לבחור היטב שירות מהסוג של תיקון אייפון רעננה.

פונקציות בדגש על מסך מגע

אייפון הוא מכשיר טלפון המציע פונקציות מרשימות ונוחות לתפעול. רוב בעלי המכשיר משתמשים בו לצורך גלישה באינטרנט, צריכת תוכן וניהול שיחות, בעוד במגזר הפרטי נהוג לנהל בעזרתו עסקאות חוצות יבשות ומדינות. אחד מסימני ההיכר הבולטים של סדרת מכשירי אייפון הוא מסך המגע המחליף את מקלדת הכפתורים בטלפונים הרגילים, אך זהו גם הרכיב שמתקלקל ונפגע במהירות הגדולה ביותר.

המעבדה המקצועית מספקת שירותי תיקון אייפון רעננה במיטב הטכנולוגיות הקיימות. נציגי המעבדה מונחים להשתמש בחלפים מקוריים ברמה גבוהה מאוד, המאושרים על ידי חברת אפל ונציגיה. אנו מספקים תיקון ברמת הרכיב הבודד עבור לקוחות בפריסה ארצית. תושבי רעננה יכולים לתאם דרכנו פגישה ראשונית בחינם.

 

 

 

לתיקון אייפון בערים נוספות:

 

תל אביב
פתח תקווה
חולון
ראשון לציון
מודיעין
כפר סבא
הוד השרון
רמת השרון
רמת גן
בני ברק
הרצליה
גבעתיים
ירושלים
בת-ים
כפר שמריהו

 
 
072-242-2229

מחפש ביטוח לאייפון ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.