תיקון אייפון ברמת השרון

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

המעבדה המקצועית פתוחה 6 ימים בשבוע עבור תושבי רמת השרון ובעלי מכשיר אייפון באיזור השרון והמרכז. אנו במעבדה המקצועית זמינים עבור לקוחות פרטיים, אנשי עסקים ובעלי חברות או משרדים הזקוקים לטיפול מהיר ויעיל. אצלנו לא מתפשרים על איכות העבודה אך מקפידים גם על יחס אישי לכל לקוח.

במהלך תיקון אייפון ברמת השרון אנו משתמשים בחלפים מקוריים בלבד. המטרה שלנו היא לחסוך עבור תושבי רמת השרון את הפקקים, הזמן והמאמץ המלווים נסיעה אל מרכזי שירות רחוקים ויקרים. רק איתנו תוכלו לקבל שירות VIP של איסוף והחזרת מכשירי אייפון עד בית הלקוח או העסק. יתרה על כך, המעבדה המקצועית היא בין המעבדות היחידות בארץ אשר מוסמכות להציע שירות תיקונים בדרג ג' ודרג ד'. אם תרצו לטפל במכשיר היטב ולתקן אותו פעם אחת ולתמיד, כדאי שתצרו קשר עם אחד מנציגי המעבדה לצורך תיאום בדיקה ראשונית בחינם.

מסך שבור, סוללה ובעיות קליטה

תושבי רמת השרון והמרכז עלולים להיתקל בהמון בעיות במהלך הפעלת מכשירי אייפון. על אף ההצלחה של המכשירים המוכרים ביותר מבית חברת אפל, גם ברמת השרון יודעים כי יש תקלות שלא ניתן למנוע. תיקון אייפון רמת השרון תקף לגבי מסך שבור, סוללה המתרוקנת במהירות או קליטה באיכות ירודה. במקרים אחרים ניתן לבצע תיקון של תקלה במיקרופון או מכשיר שלא נדלק. התיקון מבטיח שחזור מידע ומונע עוגמת נפש הנגרמת כתוצאה ממחיקה לא רצויה של תמונות, סרטונים, הודעות, מסמכים או רשימות.

המעבדה המקצועית פתוחה גם עכשיו עבור תושבי רמת השרון והסביבה. אין מה לחפש במקום אחר: חייגו עוד היום אל נציגי המעבדה ובררו לגבי תיקון אייפון רמת השרון במחיר הוגן ואטרקטיבי.

 

 

לתיקון אייפון בערים נוספות:

 

תל אביב
פתח תקווה
חולון
ראשון לציון
מודיעין
כפר סבא
רעננה
הוד השרון
רמת גן
בני ברק
הרצליה
גבעתיים
ירושלים
בת-ים
כפר שמריהו

 
 
072-242-2229

מחפש ביטוח לאייפון ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.