תיקון אייפון במודיעין

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון אייפון מודיעין

תושבי מודיעין והסביבה יכולים ליהנות משירותי מרכז השירות הגדול בישראל לתיקון טלפונים חכמים. אנחנו במעבדה המקצועית מזמינים כל אחד מתושבי מודיעין לקבל הצעת מחיר הוגנת על תיקון מכשירי אייפון מכל הדגמים, ללא התחייבות ותוך דגש על יחס אישי.

אנו מפעילים שורה ארוכה של טכנאים מוסמכים ומנוסים בעלי ידע, הכשרה ומיומנות. אנו בין המעבדות היחידות אשר נותנות שירות דרג ג' ודרג ד' בפריסה ארצית. דרכנו תוכלו לבצע תיקון אייפון מודיעין עם טיפולים ברמת הרכיב על הלוח. השירות שלו כולל מסלול VIP של איסוף עד בית הלקוח או המשרד, חברתנו עובדת עם מספר רב של ארגונים, גופים וחברות הייטק וגם לקוחות פרטיים מזמינים דרכנו שירות במחיר הוגן.

תכונות של אייפון ותקלות נפוצות

אייפון הוא מכשיר טלפון חכם בעל מסך מגע מולטי טאצ' עדין. היתרון שלו הוא שילוב יכולות של טלפון סלולארי עם מחשב כף יד, כמו גם יכולת חיבור לאינטרנט. הוא הוצג לראשונה בשנת 2007 ונחשב כיום למכשיר הטלפון החכם הנפוץ בעולם. מלבד נוחות התפעול והמפרט הטכני המרשים, אייפון מציע חווית משתמש אופטימאלית. התקלות הנפוצות באייפון לא מונעות שימוש חוזר במכשיר, אך הטיפול בהן כפוף להנחיות המחמירות של חברת אפל. בין היתר כוללים שירותי תיקון אייפון מודיעין תקלות כגון כפתור בית שלא מגיב, זכוכית שבורה בגב, מסך מנופץ, מצלמה שלא נפתחת או סוללה שנגמרת במהירות. תקלות הדורשות טיפול בלוח האם של המכשיר כוללות סיכון ולכן רק מעבדות בודדות בארץ מבצעות תיקונים מן הסוג הזה.

המעבדה המקצועית היא מרכז שירות בו ניתן לרכז את כל הטיפולים במכשירי אייפון. צרו קשר עם נציגנו ותיהנו משירות מלא עבור תיקון אייפון מודיעין והסביבה.

 

 

לתיקון אייפון בערים נוספות:

 

תל אביב
פתח תקווה
חולון
ראשון לציון
כפר סבא
רעננה
הוד השרון
רמת השרון
רמת גן
בני ברק
הרצליה
גבעתיים
ירושלים
בת-ים
כפר שמריהו

 
 
072-242-2229

מחפש ביטוח לאייפון ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.