תיקון אייפון בגבעתיים

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

תיקון אייפון גבעתיים

המעבדה המקצועית מציעה לכל תושבי גבעתיים שירות תיקונים עבור מכשירי אייפון, אחריות מורחבת ומבצעים מיוחדים. אנחנו במעבדה המקצועית רוצים למנוע מתושבי גבעתיים את הפקקים ביציאה או הכניסה אל העיר. יש לנו מסלול VIP המאפשר איסוף והחזרה של המכשיר מבית הלקוח או העסק. הטכנאים המסורים של המעבדה המקצועית עובדים בפריסה ארצית וכל אחד מאיתנו מתחייב ליחס אישי מהרגע הראשון.

במהלך תיקון אייפון גבעתיים ניתן לתאם דרכנו בדיקה ראשונה בחינם וללא התחייבות. במידה ואתם לא יודעים מה אופי התקלה או שאינכם מעוניינים להשקיע מאות שקלים במכשיר חדש, צרו קשר עם המוקד הטלפוני של המעבדה המקצועית ותקבלו שירות במשך 24 שעות ביממה.

הצורך בשירותי תיקון אייפון גבעתיים

מעל 150,000 מבוגרים מחזיקים כיום במכשירי אייפון בישראל. מכשירים אלו מיוצרים על ידי חברת אפל ובדגמים החדשים הם מציעים תכונות מתקדמות מאוד. מבין כל משתמשי אייפון בארץ, אין ספק שחלק גדול מבעלי המכשיר מרוכזים בגבעתיים או בערים אחרות בגוש דן. לקוחות אלו זקוקים למרכז שירות מקצועי המכיר את התקלות הנפוצות באייפון ואף יודע כיצד להתמודד איתן. בין היתר, בעלי אייפון פונים אל מרכז שירות לצורך טיפול בסוללה המתרוקנת במהירות, מסך סדוק, מיקרופון שלא עובד, קליטה באיכות ירודה ועוד. הדבר החשוב הוא לרכז את התיקונים במקום אחד וליהנות ממחירים משתלמים ונציגי שירות אדיבים.

המעבדה המקצועית שמחה להוביל את התחום של תיקון אייפון גבעתיים. לאורך השנים צברנו מספיק ניסיון כדי לתת מענה על כל התקלות השונות של דגמי אייפון, לרבות הדגמים חדשים או ישנים.  השירות שלנו ניתן בכל רחבי הארץ אך באיזור גבעתיים הוא זוכה להצלחה גם בקרב בעלי עסקים, ארגונים ציבוריים, חברות הייטק ועוד.

 

 

לתיקון אייפון בערים נוספות:

 

תל אביב
פתח תקווה
חולון
ראשון לציון
מודיעין
כפר סבא
רעננה
הוד השרון
רמת השרון
רמת גן
בני ברק
הרצליה
ירושלים
בת-ים
כפר שמריהו

 
 
072-242-2229

מחפש ביטוח לאייפון ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , נשבר המסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון אייפון מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.