תיקון אייפד AIR

המעבדה המקצועית מציעה מחיר נוח ומשתלם עבור שירותי תיקון אייפד AIR. אנו נותנים אחריות מורחבת על תיקונים מן הסוג הזה, מספקים שירות VIP עד בית הלקוח בפריסה ארצית ומקפידים על קריטריונים מחמירים מאוד של בקרת איכות.

לאורך השנים צברנו ניסיון בעבודה מול לקוחות פרטיים, ארגונים בינלאומיים וחברות הייטק מובילות במשק הישראלי. כיום אנו מחזיקים במוניטין עשיר ומאחורינו מעל 20,000 תיקונים מוצלחים למכשירים ניידים מכל הסוגים. יתרה על כך, אנו מציעים ללקוחות בדיקה בחינם לפני תיקון אייפד. מי שלא רוצה לתקן את המכשיר לא מחויב אפילו בשקל. מבחינתנו, שביעות הרצון של הלקוח עומדת בראש סדר העדיפויות. אנו מעסיקים טכנאים מנוסים בלבד וזמינים עבור הזמנת שירותי תיקון אייפד AIR באופן מיידי.

המדריך המלא למכשירי אייפד AIR

אייפד AIR הוא הדור החמישי של סדרת מחשבי הלוח של חברת אפל. הוא הוכרז יחד עם האייפד מיני 2 בחודש אוקטובר 2013, אולם הצליח להשתלט על פלח שוק חדש. המכשיר כולל מערכת הפעלה ניידת חדשה, השליטה בו מבוססת על שילוב בין מחוונים, מתגים וכפתורים והוא בעל עיצוב מרשים ויוצא דופן. מבחינת חומרה, מכשירי אייפד AIR מגיעים עם מסך 9.7 אינצ', צפיפות פיקסלים של ppi264 ויחס של 4:3. הוא דק ב-20% מאייפד 4 והעובי שלו עומד על 7.5 מ"מ בלבד. עם זאת, נתונים אלו יוצרים בעיות עבור חלק מהמשתמשים שאינם רגילים למכשירים רגישים מן הסוג הזה.

אנו במעבדה המקצועית מכירים את הצרכים של בעלי אייפד AIR. תנו לנו לזהות את התקלה במהירות, לספק הצעת מחיר אטרקטיבית על תיקון אייפד AIR ולאפשר לכם לחזור לשגרה. צרו קשר עם אחד מנציגינו ובואו לשמוע פרטים נוספים.

 

תיקון אייפד נוסף:

 

תיקון אייפד 2

תיקון אייפד 3

תיקון אייפד 4

תיקון אייפד מיני

 

072-242-2229

מחפש מעבדה לתיקון סלולר מקצועית ואמינה ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , החלפת מסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון טלפונים מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.