מעבדת תיקונים בירושלים


מהי מעבדה מקצועית שתיתן פתרון לכל התקלה?
התשובה היא פשוטה מאוד היתרון הוא בשירות ובמקצועיות המעבדה, מעבדה מקצועית תבין שהשירות הינו מעבר לכל .
הלקוח תמיד צריך לצאת מרוצה , המעבדה המקצועית נותנת שירות בירושלים. ישנם כמה קרטריונים שיש לשים עליה דגש על מנת שלקוחות בירושלים יחלו להנות משירות מקצועי ואמין .

תיקון מסך בירושלים כולל טכנאי מעבדת מקצועי בעל הכשרה וניסיון בכל סוגי התקלות מדרג א' ועד דרג ד', אך לפני הכל המעבדה המקצועית תתן ללקוח את מלוא המידע לגבי אופן וסוג התיקון, תאבחן את התקלה ומהות התקלה כמו שצריך ותמיד תעדכן את הלקוח ותלווה אותו לכל אורך התיקון במעבדה . המעבדה המקצועית בירושלים תמיד תעדכן את הלקוח אילו חלקים יש להחליף תסביר ותפרט מה בדיוק עשה הטכנאי על מנת לפתור את התקלה במכשיר האייפון.

 
במעבדת תיקון טלפונים בירושלים הבנו כי מסירת המידע מהלקוח באופן מפורט לגבי התקלה תתן למעבדה אפשרות לתקן את המכשיר במהירות ובמקצועיות יתרה. 

אנו המעבדה המקצועית מציעים שירות תיקון טלפונים סלולרים בירושלים, אנו מציעים שירות עד פתח הדלת של הלקוח, כולל איסוף המכשיר מבית הלקוח בדיקה בחינם, מתן דיאגנוזה, הצעת מחיר , תיקון המכשיר והחזרה ללקוח .

 

 

לתיקון אייפון בערים נוספות:

 

תל אביב
פתח תקווה
חולון
ראשון לציון
מודיעין
כפר סבא
רעננה
הוד השרון
רמת השרון
רמת גן
בני ברק
הרצליה
גבעתיים
בת-ים
כפר שמריהו

 
 
072-242-2229

מחפש מעבדה לתיקון סלולר מקצועית ואמינה ? הפסיק לעבוד , אין קליטה , החלפת מסך מהיום לא צריך לחפש - המעבדה המקצועית לתיקון טלפונים מציעה שירות תיקונים ייחודי לאייפון שלך

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.