החלפת מסך לנקסוס 4

המעבדה המקצועית ידועה בתור מרכז שירות מעודכן, דינאמי ומשוכלל. אחת התכונות המרכזיות של המעבדה המקצועית באה לידי ביטוי בהיכרות עם הטלפונים החכמים המתקדמים בעולם. אנו מספקים שירות מלא עבור בעלי נקסוס 4 ומציעים מגוון שירותים גם ללקוחות אייפון, סמסונג ועוד.

בעת החלפת מסך לנקסוס 4 תוכלו להבטיח דרכנו שימוש בחלפים מקוריים בלבד. אנו יודעים עד כמה קשה למצוא שירות תיקונים לנקסוס 4 ולכן מקלים עליכם את המשימה. איתנו תקבלו אחריות של 90 יום על כל חלק שהוחלף, לרבות מסך או חלפים פנימיים. תנו לנו לבדוק את הנקסוס שלכם בחינם ואל תחליפו מסך לפני שהתייעצתם עם המעבדה המקצועית.

נקסוס 4 בארץ ובעולם

החלפת מסך לנקסוס 4 היא פעולה מורכבת הנשענת על מספר כללים. נקסוס 4 הוא מכשיר הטלפון הרביעי בסדרת מכשירי נקסוס של חברת גוגל והוא פחות נפוץ בישראל מאשר במקומות אחרים בעולם. על אף שהוא מפעיל את מערכת ההפעלה אנדרואיד, בעלי נקסוס 4 לא תמיד יודעים כיצד לנצל את התכונות שלו עד הסוף. מעבר לכך, המסך של נקסוס 4 רגיש ומשוכלל ולכן יש לטפל בו בעדינות. במהלך החלפת מסך לנקסוס 4 חשוב מאוד להקפיד על הנחיות גוגל ולשים לב להבדלים בין הגרסאות השונות של המכשיר. באופן כללי מדובר על מסך של 4.7 אינצ' עם תכונות מצוינות מבחינת רזולוציה, צפיפות וספקטרום צבעים. אנו מציעים לכל מי שסובל מבעיות במסך לפנות בהקדם אל מרכז שירות מקצועי על מנת לקבל הצעת מחיר ראשונית.

במעבדה המקצועית ישמחו לעמוד לרשותכם 6 ימי פעילות בשבוע לצורך החלפת מסך לנקסוס 4. פנו אל אחד מנציגנו בהקדם ובואו לשמוע על שירות תיקונים ללא פשרות.

 

 

כתובת המעבדה : פתח-תקווה – קריית אריה

רחוב: שמשון 5 בניין A – מגדלי אולימפיה מעל בנק הפועלים
קומה ראשונה .
חנייה חופשית
שעות פעילות : ימים א' – ה' בין השעות 10:00 עד 18:00
ימי ו' משעה 9:00 עד 13:00

לפרטים נוספים ופתיחת קריאת שירות חייגו: 072-242-2229
לדף צור קשר הכולל מפה – לחץ כאן