החלפת מסך לגלקסי 3 מחיר

החלפת מסך לגלקסי 3 מחיר

המעבדה המקצועית מכירה היטב את הצרכים של בעלי גלקסי 3. אנחנו במעבדה יודעים מה דרוש על מנת להחליף מסך או לתקן מכשירי גלקסי 3 בעלות משתלמת. יש לנו יתרונות ייחודיים המבטיחים ללקוח שירות משתלם ומקיף. ראשית, אנו בין המעבדות היחידות בארץ המציעות שירות בדרג ג' וד'. המשמעות היא שדרכנו ניתן להשיג החלפת מסך לגלקסי 3 מחיר משתלם וליהנות גם מתיקונים ברמת הרכיב על הלוח. שנית, אנו מספקים שירות VIP של איסוף והחזרת מכשירים מבית הלקוח או העסק. איתנו תוכלו לתאם החלפת מסך לגלקסי 3 מחיר הוגן אפילו מבלי לצאת מהמשרד. אנו עובדים מול לקוחות פרטיים, גופים וארגונים גדולים במשק הישראלי ומאחורינו מעל 200,000 תיקונים מוצלחים בפריסה ארצית.

מה מיוחד במסך הגלקסי?

בעת החלפת מסך לגלקסי 3 מחיר נקבע לפי סוג הזכוכית. לא רבים יודעים זאת, אך במכשירי גלקסי 3 מותקן מסך מגע מולטי טאצ' של זכוכית מוקשחת. המסך נקרא בעגה המקצועית "גורילה" והוא מגיע בגודל של 4.8 אינצ'. רזולוציית המסך עומדת על 1280X720 מסוג HD וצפיפות הפיקסלים שלו היא PPI 306. אפילו בעין רגילה ניתן לראות את ההבדל בין מסך גלקסי 3 לבין מסכים של טלפונים חכמים אחרים, אך החיסרון הוא מחיר יקר יחסית. מצד שני, אפשר לחסוך חלק גדול מאוד מהעלות של החלפת מסך בגלקסי 3 באמצעות פנייה אל מעבדת תיקונים אמינה ומקצועית.

אנחנו במעבדה המקצועית מתחייבים לעשות הכל על מנת להחזיר את הגלקסי שלכם לתפקוד מלא. יש לנו את ארגז הכלים המתאים להחלפת מסך במחיר משתלם וללא תחרות. נצלו את הנוכחות שלנו בתחום הטלפונים החכמים ופנו אל אחד מהנציגים לקבלת הצעה לא מחייבת.

 

 

כתובת המעבדה : פתח-תקווה – קריית אריה

רחוב: שמשון 5 בניין A – מגדלי אולימפיה מעל בנק הפועלים
קומה ראשונה .
חנייה חופשית
שעות פעילות : ימים א' – ה' בין השעות 10:00 עד 18:00
ימי ו' משעה 9:00 עד 13:00

לפרטים נוספים ופתיחת קריאת שירות חייגו: 072-242-2229
לדף צור קשר הכולל מפה – לחץ כאן