החלפת מסך לאייפון 4S

 

החלפת מסך לאייפון 4S

המעבדה המקצועית מבצעת החלפת מסך לאייפון 4S במהירות ובמחיר משתלם. נציגי המעבדה מעניקים שירות לבעלי אייפון פרטיים, ולכל ארגון או עסק המפעיל מכשירי טלפון חכמים לטובת העובדים. אנחנו במעבדה מכירים את הטכנולוגיות החדשות להחלפת מסך ומקפידים על שימוש בחלפים מקוריים בלבד. יש לנו ניסיון של טיפול במעל 200,00 מכשירי טלפון מכל הסוגים, לרבות דגמי אייפון חדשים וישנים, מכשירי גלקסי ועוד. החלפת מסך היא התיקון הנפוץ ביותר במכשירי אייפון וכדאי לבצע אותו דרך מעבדה המקפידה על הנהלים המחמירים של חברת אפל.

השיפורים של אייפון 4S

אייפון 4S הוא הדור החמישי בסדרת האייפונים. זהו מכשיר עם עיצוב זהה לאייפון 4 רגיל, אך בעל שיפורי חומרה ועדכוני תוכנה משמעותיים. בין היתר מציע המכשיר את מערכת זיהוי הדיבור SIRI, מצלמה באיכות של 8 מגה פיקסל ויכולת צילום שעומדת על p1080. ברמת החומרה, למכשירי האייפון הללו יש מעבד כפול ליבה. יחד עם זאת, אין ספק שגולת הכותרת של המכשיר היא המסך המשוכלל והמתקדם ברזולוציה של 640X960. למרות שהוכרז רשמית בחודש אוקטובר 2011 נחשב עד היום המסך של אייפון 4S לחלק גדול בהצלחה של המכשיר. כתוצאה מכך, החלפת מסך לאייפון 4S מחייבת היכרות עמוקה ומקצועית עם התכונות והמאפיינים של המערכת.

הטכנאים המוסמכים של המעבדה המקצועית עוברים הכשרה מיוחדת טרם החלפת מסך לאייפון 4S. כל אחד מהנציגים יודע איך לבצע בדיקה מקיפה עבור המכשיר, על מנת למנוע מהלקוח הוצאות מיותרות ולא רצויות. מכשירי אייפון פופולאריים מאוד בישראל והחלפת המסך היא חלק בלתי נפרד מהתחזוקה. כדאי לחסוך את המאמץ ולפנות מראש אל המעבדה המקצועית. אנו מתחייבים להצעת מחיר משתלמת ומעניקים הטבות מיוחדות ללקוחות חדשים.

 

 

 

כתובת המעבדה : פתח-תקווה – קריית אריה

רחוב: שמשון 5 בניין A – מגדלי אולימפיה מעל בנק הפועלים
קומה ראשונה .
חנייה חופשית
שעות פעילות : ימים א' – ה' בין השעות 10:00 עד 18:00
ימי ו' משעה 9:00 עד 13:00

לפרטים נוספים ופתיחת קריאת שירות חייגו: 072-242-2229
לדף צור קשר הכולל מפה – לחץ כאן