החלפת מסך לאייפון 4 מחיר

החלפת מסך לאייפון 4 מחיר

המעבדה המקצועית מפעילה מוקד תמיכה של 24 שעות עבור בעלי אייפון בישראל. בין היתר מציעים נציגי המעבדה בעת החלפת מסך לאייפון 4 מחיר משתלם והוגן. דרך הנעבדה ניתן להזמין שירות VIP עד בית הלקוח בפריסה ארצית, ליהנות ממעבדה שעושה שימוש בחלפים מקוריים בלבד וליהנות ממכשיר בפעילות מלאה תוך זמן קצר. המעבדה המקצועית מתמחה בתיקון אייפון ומכשירי טלפונים חכמים. נציגי המעבדה מוסמכים לספק שירותי תמיכה ותיקון גם ברמת הרכיב הבודד, לרבות אחריות של 90 יום לכל חלק שהוחלף. רק עם המעבדה המקצועית תוכלו להחליף את המסך של האייפון מבלי לשאת בעלויות גבוהות. אנו קובעים במהלך החלפת מסך לאייפון 4 מחיר המגלם את עלות העבודה, חלקי החילוף והאחריות המורחבת.

חשיבות המסך באייפון 4

לא כל מעבדת שירות יכולה להחליף מסך עבור מכשיר עדין ורגיש כמו אייפון 4. מדובר על טלפון חכם בעל מסך מגע של חברת אפל, המייצג את הדור הרביעי בסדרת האייפונים. המכשיר הוצע למכירה בחנויות בחודש יוני 2010 והיה זמין בשלב הראשון לרכישה במספר מדינות בודדות בלבד. עם זאת, תוך זמן קצר הגיע האייפון לכל רחבי העולם וגם לישראל. כיום נהנים משתמשי אייפון 4 ממסך מתקדם הגדול פי ארבעה מהדור הקודם. הרזולוציה של המסך משתלבת בצורה מושלמת עם נתוני מערכת ההפעלה, עדכוני התוכנה שבוצעו במכשיר וכמובן מערכת הקלט הכוללת כפתור השתקה, עוצמת קול, מיקרופון, כפתור השהיה ולחצן בית. התקלות הנפוצות במסך אייפון 4 נובעות מסדקים או שברים ולכן חשוב להחליפו במהירות.

אנחנו במעבדה המקצועית מזמינים כל אחד מבעלי האייפון לקבל הצעת מחיר אישית. לאחר החלפת מסך לאייפון 4 מחיר הוגן יבטיח לכם שביעות רצון מלאה.

 

כתובת המעבדה : פתח-תקווה – קריית אריה

רחוב: שמשון 5 בניין A – מגדלי אולימפיה מעל בנק הפועלים
קומה ראשונה .
חנייה חופשית
שעות פעילות : ימים א' – ה' בין השעות 10:00 עד 18:00
ימי ו' משעה 9:00 עד 13:00

לפרטים נוספים ופתיחת קריאת שירות חייגו: 072-242-2229
לדף צור קשר הכולל מפה – לחץ כאן