אחריות לכל תיקון 3 חודשים במעבדה המקצועית 

כחלק מהשירות שאנו מציעים ללקוחותינו, בכל תיקון של מכשיר סמארטפון מכל סוג שהוא במעבדה .
הלקוח יקבל אחריות מלאה על התיקון למשך תקופה של 3 חודשים מיום התיקון.

המעבדה המקצועית הינה מעבדה איכותית אשר מקפידה על תיקון המכשיר ברמה הגבוהה ביותר, לכן אנו תמיד ניתן לאחר תיקון אחריות לתקופה אחריות ממושכת של 3 חודשים .

 

אחריות לתיקון סמארטפון 3 חודשים

 

תנאי האחריות: 

האחריות הינה על החלקים שהוחלפו או תקנו במעבדה , האחריות אינה כוללת נזקי קורוזיה או נזק שהמשתמש ביצע במכשיר, אם מכשיר נפל לאחר תיקון ונגרם לו נזק לא תינתן אחריות על התיקון . 
אין לפתוח את המכשיר לאחר תיקון, במידה ומכשיר נפתח ע"י טכנאי או מעבדה אחרת, תבוטל האחריות על התיקון .

 

 

 

072-242-2229

תיקנתם את המכשיר ? אתם דואגים שלא תיהיה לכם אחריות ? אין לכם מה לדאוג LOGIT המעבדה המקצועית תיתן לכם אחריות מורחבת לתקופה של 3 חודשים מלאים . לפרטים נוספים תוכלו ליצור קשר בטלפון

072-242-2229
שאלות ותקלות נפוצות
לכמה זמן אלי להיפרד ממכשיר הסמארטפון שלי בעת תיקון במעבדה?
אנו מתקנים 90% מהתקלות במקום תוך חצי שעה המתנה, לעיתים ישנם תקלות בדרג ד' הדורשות דיאגנוזה ארוכה יותר, ועל הלקוח להשאיר את המכשיר זמן ממושך יותר.
האם החלקים שלכם מקוריים? אמרו לי שאין כזה דבר חלקים מקוריים
אכן כן, במעבדה המקצועית אנו מחזקים חלקים מקוריים כמו כן ללקוחות שמעוניינים לחסוך בעליות התיקון. אנו מפעם לפעם נציע חלקים חליפים (תואמים) . כמובן אנו תמיד ממליצים על חלק מקורי.
האם אתם נותנים שירות בכל הארץ?
השירות של המעבדה המקצועית הוא הינו בפריסה ארצית עד בית הלקוח, התקשרו עכשיו ואנו נשלח אלייך שליח מידית לאיסוף המכשיר למעבדה.
מה עלי לעשות עם המכשיר שלי נפל למים?
כבו את המכשיר ורוצו מידית למעבדה, כלל אצבע האומר שברגע שיעבור זמן , נזק המכשיר יגדל והסיכוי להציל את המכשיר קטן. כמו כן עלויות התיקון גדלות. לכן כאשר קורה נזק מים הישמעו להוראות אלו. ואולי מכשירכם יזכה להזדמנות שניה.
האם הבדיקה במעבדה עולה כסף?
התשובה היא לא, אנו כחלק מהשירות מציעים ללקוחותינו שירות בדיקה בחינם ע"י טכנאי מוסמך. הטכנאי יבדוק את תקינות המכשיר, לאחר מכן הלקוח יקבל דיאגנוזה מקיפה הכוללת את כל התקלות שנמצאו במכשיר והצעת מחיר. הלקוח יבחר האם ברצונו לתקן את המכשיר.
האם אני יכול לקבל שירות עד הבית?
אנו מציעים ללקותינו שירות VIP עד בית הלקוח, השירות כולל איסוף המכשיר תיקון וחזרה בפרסיה ארצית.
כמה עולה לתקן את המכשיר?
מחיר סופי לתיקון המכשיר אפשר לקבל רק לאחר בדיקת טכנאי מעבדה, אנו יכולים לתת הערכת מחיר אך איננו יכולים לדעת מראש את עלות התיקון , לכן אנו מציעים בדיקה בחינם.